Нагородження волонтерів за участь у проекті “Миколаїв – місто рівності”


5 грудня до Міжнародного дня волонтерів Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ та ГО «Майстерня добра» привітали волонтерів, які брали участь у соціальному проекті «Миколаїв – місто рівності».

Проект «Миколаїв – місто рівності» направлений на зменшення дискримінації та виховання толерантного ставлення до людей, незалежно від віку, статі, національності, релігії тощо.  Організаторами проекту є ГО «Майстерня добра», яка співпрацює з Центром соціально-психологічної підтримки ЧНУ, саме тому і були залучені волонтери з Могилянки.

«Наші волонтери брали участь у проекті і як координатори, і як учасники «польового дослідження». А сьогоднішній захід організований для підтримки волонтерського руху і для подяки за ту роботу, яку вони виконують», – розповідає психолог, тренер Центру психологічної підтримки ЧНУ, Тетяна Невойт.

Волонтерів нагородили подяками та сертифікатами про участь у навчальних семінарах, а також запропонували їм розважальну програму – похід  у боулінг.

 

 

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.