Нагородження волонтерів за участь у проекті “Миколаїв – місто рівності”


5 грудня до Міжнародного дня волонтерів Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ та ГО «Майстерня добра» привітали волонтерів, які брали участь у соціальному проекті «Миколаїв – місто рівності».

Проект «Миколаїв – місто рівності» направлений на зменшення дискримінації та виховання толерантного ставлення до людей, незалежно від віку, статі, національності, релігії тощо.  Організаторами проекту є ГО «Майстерня добра», яка співпрацює з Центром соціально-психологічної підтримки ЧНУ, саме тому і були залучені волонтери з Могилянки.

«Наші волонтери брали участь у проекті і як координатори, і як учасники «польового дослідження». А сьогоднішній захід організований для підтримки волонтерського руху і для подяки за ту роботу, яку вони виконують», – розповідає психолог, тренер Центру психологічної підтримки ЧНУ, Тетяна Невойт.

Волонтерів нагородили подяками та сертифікатами про участь у навчальних семінарах, а також запропонували їм розважальну програму – похід  у боулінг.

 

 

Події та оголошення


лютого
21

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77