Нагородження волонтерів за участь у проекті “Миколаїв – місто рівності”


5 грудня до Міжнародного дня волонтерів Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ та ГО «Майстерня добра» привітали волонтерів, які брали участь у соціальному проекті «Миколаїв – місто рівності».

Проект «Миколаїв – місто рівності» направлений на зменшення дискримінації та виховання толерантного ставлення до людей, незалежно від віку, статі, національності, релігії тощо.  Організаторами проекту є ГО «Майстерня добра», яка співпрацює з Центром соціально-психологічної підтримки ЧНУ, саме тому і були залучені волонтери з Могилянки.

«Наші волонтери брали участь у проекті і як координатори, і як учасники «польового дослідження». А сьогоднішній захід організований для підтримки волонтерського руху і для подяки за ту роботу, яку вони виконують», – розповідає психолог, тренер Центру психологічної підтримки ЧНУ, Тетяна Невойт.

Волонтерів нагородили подяками та сертифікатами про участь у навчальних семінарах, а також запропонували їм розважальну програму – похід  у боулінг.

 

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …