Нагородження учасників соціального проекту «Миколаїв – місто рівності»


5 грудня до Міжнародного дня волонтерів Центр соціально-психологічної підтримки та ГО «Майстерня добра» підготували сюрпризи!

Нещодавно завершилося «польове дослідження» в рамках соціального проекту «Миколаїв – місто рівності», тож 5 грудня о 15:30 запрошуємо в аудиторію 4-107 волонтерів, які активно брали участь у підготовці дослідження, для вручення Подяк та Сертифікатів про участь у навчальних семінарах.

Після урочистого вручення на нас чекатиме розважальна програма – похід у боулінг!

Дякуємо за співпрацю!

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету