Нагородження учасників соціального проекту «Миколаїв – місто рівності»

5 грудня до Міжнародного дня волонтерів Центр соціально-психологічної підтримки та ГО «Майстерня добра» підготували сюрпризи!

Нещодавно завершилося «польове дослідження» в рамках соціального проекту «Миколаїв – місто рівності», тож 5 грудня о 15:30 запрошуємо в аудиторію 4-107 волонтерів, які активно брали участь у підготовці дослідження, для вручення Подяк та Сертифікатів про участь у навчальних семінарах.

Після урочистого вручення на нас чекатиме розважальна програма – похід у боулінг!

Дякуємо за співпрацю!

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.