Нагородження учасників соціального проекту «Миколаїв – місто рівності»

5 грудня до Міжнародного дня волонтерів Центр соціально-психологічної підтримки та ГО «Майстерня добра» підготували сюрпризи!

Нещодавно завершилося «польове дослідження» в рамках соціального проекту «Миколаїв – місто рівності», тож 5 грудня о 15:30 запрошуємо в аудиторію 4-107 волонтерів, які активно брали участь у підготовці дослідження, для вручення Подяк та Сертифікатів про участь у навчальних семінарах.

Після урочистого вручення на нас чекатиме розважальна програма – похід у боулінг!

Дякуємо за співпрацю!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики