Нагородження учасників соціального проекту «Миколаїв – місто рівності»


5 грудня до Міжнародного дня волонтерів Центр соціально-психологічної підтримки та ГО «Майстерня добра» підготували сюрпризи!

Нещодавно завершилося «польове дослідження» в рамках соціального проекту «Миколаїв – місто рівності», тож 5 грудня о 15:30 запрошуємо в аудиторію 4-107 волонтерів, які активно брали участь у підготовці дослідження, для вручення Подяк та Сертифікатів про участь у навчальних семінарах.

Після урочистого вручення на нас чекатиме розважальна програма – похід у боулінг!

Дякуємо за співпрацю!

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.