Нагородження студентів-економістів за активну діяльність від управління молодіжної політики Миколаївської міської ради

У жовтні місяці 2019 року Факультет економічних наук ЧНУ імені Петра Могили та управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, провели спільну акцію посадки дерев у парку Перемоги в рамках реалізації проєкту «Skills Lab: успішна кар’єра», яку між собою студенти та викладачі назвали «Посади грошове дерево». До заходу долучився перший курс спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

«В межах співпраці економічного факультету (кафедри економіки та підприємництва) з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради студенти разом з викладачами постійно беруть участь у різних заходах, які суспільно корисні для нашого міста та які дозволяють нашій молоді розвиватися, інтегруватися в миколаївське суспільство, підвищувати рівень урбанізованості Миколаєва, рівень зацікавленості молоді до процесів, які відбуваються в нашому місті», – зазначив Віктор Погромський, викладач, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки.

Для того, аби заохотити, підтримати активну позицію студентів та нагородити їх вдячними листами був запрошений Олександр Рябенко – начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради: «Ви нині на першому курсі, через деякий час ваше навчання закінчиться і ви підете у «відкрите плавання». Але окрім тих знань, які ви отримуєте від компетентних викладачів, дуже важливо також весь цей студентський час вкладати в себе: відвідуйте різні заходи, екозібрання, тренінги, зустрічі, займайтеся активною діяльністю».

Олена Філімонова, декан факультету економічних наук, кандидат економічних наук,  відмітила креативність та активність студентів ФЕН-у: «Це чудова нагода підкреслити наскільки важливою є ваша участь не лише в межах факультету чи університету, а в тих заходах, що відбуваються на рівні міста. Дуже добре, що ви активно приєднуєтеся до роботи з управлінням молодіжної політики».