Нагородження студентів ЧНУ імені Петра Могили за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики міста Миколаєва

26 червня студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили отримали грамоти та подяки за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики міста Миколава та з нагоди відзначення Дня молоді.

Отримали відзнаки:

• Сімакова Ірина
  • Чернова Валентина
  • Письменна Катерина
  • Індик Дмитро (грамота студентському самоврядуванню ЧНУ імені Петра Могили)
  • Батузова Вікторія
  • Жаховський Сергій
  • Киянчук Анжелика
  • Горішний Ігор

До Дня Молоді, який традиційно святкується останньої неділі червня, активну молодь Миколаєва вітали міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник міського голови Володимир Криленко та начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко. У зв’язку із пандемією масштабне святкування було відкладено, але невелике нагородження студентів за активну участь у розвитку міста Миколаєва провели у внутрішньому дворику Миколаївської міської ради. Святковий настрій активній молоді створював миколаївський кавер-гурт «RADIOSTARS».

Вітаємо та пишаємося студентами ЧНУ імені Петра Могили!