Нагородження переможців конкурсу «Жива класика: погляд крізь віки»

23 травня у Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулося нагородження переможців конкурсу «Жива класика: погляд крізь віки». Цей конкурс було організовано поетичним клубом «Гелікон», який діє на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Сам конкурс відбувся 16 травня в бібліотеці  Філологічного інституту. Студенти-філологи змагались у кращому виконанні класичної європейської поезії доби Середньовіччя, Відродження, Просвітництва (V–XVIII ст.).

Під час виступів за 10-бальною шкалою оцінювались якість виступу, декламація та артистизм.
До складу журі увійшли: керівник Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили Любов Омельченко, бібліотекар ЧНУ ім. Петра Могили Людмила Кукавка та професор Ірина Даниленко.

Усі учасники конкурсу отримали нагороди, проте призові місця посіли:

І місцеОлена Юрєва у номінації «Художня декламація».

ІІ місцеКатерина Антонова у номінації «Поетична творчість» та Ірина Чияченко у номінації «Художня декламація».

ІІІ місцеКатерина Козлова у номінації «Художня декламація».

А в номінації «Глядацькі симпатії» перемогу отримала Анастасія Сиванич.

Вітаємо переможців з нагородами!