Нагородження переможців конкурсу короткого відео «Моє 21 століття»


15 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбулось нагородження переможців конкурсу короткого відео «Моє 21 століття». Конкурс був проведений у січні 2019 року та організований кафедрою соціології Факультету політичних наук ЧНУ ім. П. Могили для школярів старших класів шкіл Миколаєва та Миколаївської області. Захід проведено в рамках профорієнтаційної роботи кафедри соціології.

Мета конкурсу – познайомитися зі світом сучасного старшокласника, з його поглядами та сферою його інтересів, змалювати соціальний портрет школяра.

Усього було надіслано 18 робіт, а журі на чолі Іриною Анатоліївною Мейжис, завідувачем кафедри соціології, доктором педагогічних наук, професором, визначили переможців конкурсу та нагородили їх призами та дипломами.

Переможцями  стали:

І місце – Анастасія Лижняк, ЗОШ №5, м. Вознесенськ.

ІІ місце – Іван Зродников, ЗОШ № 50 м. Миколаїв.

ІІІ місце – Анжеліка Бердник, м. Березанка, та Віталій Онгурян Воєводський опорний заклад загальної середньої освіти, Арбузинський район.

На початку заходу Ірина Альбертівна Мейжис прочитала школярам лекцію на тему «Розвиток відносин людей: особисті, соціальні, ділові». А після нагородження школярам провели екскурсію університетом: показали галерею мистецтв, музейну кімнату, їдальню та актову залу.

Події та оголошення


вересня
2
Стипендії для українців на міжнародну програму CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme (ACT I UP) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам/кам з України на участь в освітній програмі CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’. Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної …

серпня
19
Запрошуємо на Holi Run Ukraine (Kyiv) – Кольоровий забіг

Стань волонтером найяскравішої події цієї осені! П’ятикілометровий забіг Holi Run – це різнобарв’я, дитяча радість та позитивне ставлення до життя. Це яскраве безумство, що перетворює біг в свято. Фестиваль фарб Холі не обмежується лише одним днем в році. Відкрито осінній …

серпня
18
Студенти 3 курсу українських університетів запрошуються на науково-дослідницьке стажування в Канаді в 2020 році!

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з України, Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії та Тунісу для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, …