Нагородження переможців конкурсу короткого відео «Моє 21 століття»

15 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбулось нагородження переможців конкурсу короткого відео «Моє 21 століття». Конкурс був проведений у січні 2019 року та організований кафедрою соціології Факультету політичних наук ЧНУ ім. П. Могили для школярів старших класів шкіл Миколаєва та Миколаївської області. Захід проведено в рамках профорієнтаційної роботи кафедри соціології.

Мета конкурсу – познайомитися зі світом сучасного старшокласника, з його поглядами та сферою його інтересів, змалювати соціальний портрет школяра.

Усього було надіслано 18 робіт, а журі на чолі Іриною Анатоліївною Мейжис, завідувачем кафедри соціології, доктором педагогічних наук, професором, визначили переможців конкурсу та нагородили їх призами та дипломами.

Переможцями  стали:

І місце – Анастасія Лижняк, ЗОШ №5, м. Вознесенськ.

ІІ місце – Іван Зродников, ЗОШ № 50 м. Миколаїв.

ІІІ місце – Анжеліка Бердник, м. Березанка, та Віталій Онгурян Воєводський опорний заклад загальної середньої освіти, Арбузинський район.

На початку заходу Ірина Альбертівна Мейжис прочитала школярам лекцію на тему «Розвиток відносин людей: особисті, соціальні, ділові». А після нагородження школярам провели екскурсію університетом: показали галерею мистецтв, музейну кімнату, їдальню та актову залу.