Нагородження переможців конкурсу короткого відео «Моє 21 століття»

15 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбулось нагородження переможців конкурсу короткого відео «Моє 21 століття». Конкурс був проведений у січні 2019 року та організований кафедрою соціології Факультету політичних наук ЧНУ ім. П. Могили для школярів старших класів шкіл Миколаєва та Миколаївської області. Захід проведено в рамках профорієнтаційної роботи кафедри соціології.

Мета конкурсу – познайомитися зі світом сучасного старшокласника, з його поглядами та сферою його інтересів, змалювати соціальний портрет школяра.

Усього було надіслано 18 робіт, а журі на чолі Іриною Анатоліївною Мейжис, завідувачем кафедри соціології, доктором педагогічних наук, професором, визначили переможців конкурсу та нагородили їх призами та дипломами.

Переможцями  стали:

І місце – Анастасія Лижняк, ЗОШ №5, м. Вознесенськ.

ІІ місце – Іван Зродников, ЗОШ № 50 м. Миколаїв.

ІІІ місце – Анжеліка Бердник, м. Березанка, та Віталій Онгурян Воєводський опорний заклад загальної середньої освіти, Арбузинський район.

На початку заходу Ірина Альбертівна Мейжис прочитала школярам лекцію на тему «Розвиток відносин людей: особисті, соціальні, ділові». А після нагородження школярам провели екскурсію університетом: показали галерею мистецтв, музейну кімнату, їдальню та актову залу.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!