Нагородження переможців конкурсу короткого відео «Моє 21 століття»

15 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбулось нагородження переможців конкурсу короткого відео «Моє 21 століття». Конкурс був проведений у січні 2019 року та організований кафедрою соціології Факультету політичних наук ЧНУ ім. П. Могили для школярів старших класів шкіл Миколаєва та Миколаївської області. Захід проведено в рамках профорієнтаційної роботи кафедри соціології.

Мета конкурсу – познайомитися зі світом сучасного старшокласника, з його поглядами та сферою його інтересів, змалювати соціальний портрет школяра.

Усього було надіслано 18 робіт, а журі на чолі Іриною Анатоліївною Мейжис, завідувачем кафедри соціології, доктором педагогічних наук, професором, визначили переможців конкурсу та нагородили їх призами та дипломами.

Переможцями  стали:

І місце – Анастасія Лижняк, ЗОШ №5, м. Вознесенськ.

ІІ місце – Іван Зродников, ЗОШ № 50 м. Миколаїв.

ІІІ місце – Анжеліка Бердник, м. Березанка, та Віталій Онгурян Воєводський опорний заклад загальної середньої освіти, Арбузинський район.

На початку заходу Ірина Альбертівна Мейжис прочитала школярам лекцію на тему «Розвиток відносин людей: особисті, соціальні, ділові». А після нагородження школярам провели екскурсію університетом: показали галерею мистецтв, музейну кімнату, їдальню та актову залу.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.