Нагородження переможців конкурсу «Антонівська коронація слова»

23 травня  до ЧНУ ім. Петра Могили завітали учні Антонівської школи-інтернат.  Метою візиту стало нагородження школярів, які посіли призові місця у конкурсі «Антонівська коронація слова». Цей конкур проводять уже близько 10 років з метою розвитку писемних навичок у дітей, а також прищеплення любові до української мови.

Ініціатором проведення конкурсу став Факультет соціології.  Окрім вручення грамот та призів, студенти спеціальності української філології  організували  для учнів екскурсію університетом.

Діти відвідали університетський музей,  галерею та  телестудію. Також учням показали анатомічний стіл, який слугує засобом навчання для студентів Медичного інституту. Після екскурсії на школярів  чекав сюрприз у вигляді походу в кіно на перегляд мультфільму.