Начальник ННЦ соціально-психологічної підтримки Людмила Опанасенко перемогла у другому етапі конкурсу “Нові технології у новій школі” у номінації “Розвивальні програми”

Начальник навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Людмила Опанасенко, перемогла у другому (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації “Розвивальні програми”.

Наказ про оголошення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації “Розвивальні програми» був виданий міністерством освіти  у червні 2020 року. Згідно наказу, конкурс проводиться у три етапи.

Фінальний етап конкурсу проведуть до 3 травня 2021 року.

Нагадаємо, що метою конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

Бажаємо Людмилі Опанасенко перемоги на третьому Всеукраїнському етапі!