НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ В М.МИКОЛАЄВІ

У В А Г А !

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОВІТРЯНИХ СИЛ імені ІВАНА КОЖЕДУБА
(ХНУПС)

У 2017 РОЦІ ЗДІЙСНЮЄ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ
ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ В М.МИКОЛАЄВІ

ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСТУПУ:

• на військову підготовку можуть вступати громадяни України,
    які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра
    (студенти всіх форм навчання, в тому числі 4–6 курсів, випускники ВНЗ тощо);
  • проводиться набір на військову підготовку як за кошти фізичних осіб, так і за кошти державного бюджету.

ВІЙСЬКОВЕ ЗВАННЯ ОФІЦЕРА ЗАПАСУ ДОЗВОЛЯЄ:

• служити на умовах контракту на посадах офіцерського складу Збройних Сил України, структур Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби;
  • працювати в органах державної влади та управління;
  • зробити більш успішну кар’єру за цивільною спеціальністю.

ПЕРЕВАГИ ВСТУПУ ДО ХНУПС імені ІВАНА КОЖЕДУБА:

• вартість послуги з військової підготовки за кошти фізичних осіб нижча, ніж в інших навчальних закладах – близько 10900 грн. за два роки навчання (оплата посеместрова);
  • відсутність обмежень кількості для вступу студентів-дівчат;
  • проходження військової підготовки – один день на тиждень (з урахуванням розкладу занять за місцем основного навчання студента) протягом двох років навчання.

ПОРЯДОК ВСТУПУ НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ

1. 1Починаючи з 1 лютого 2017 року, подати заяву на ім’я декана факультету цивільного ВНЗ, до якої додати копії:
  • паспорта громадянина України (на лицьовому боці аркуша – сторінки 1-2; на зворотному боці – прописка);
  • картки фізичної особи – платника податків;
  • приписного свідоцтва (для юнаків).
  1. З 1 березня 2017 року отримати на факультеті підготовки офіцерів запасу за контрактом (ФПОЗК) ХНУПС направлення на проходження військово-лікарської комісії. Довідку про результати проходження подати до відбіркової комісії ХНУПС до 31 травня 2017 року.
  2. Починаючи з 13 березня 2017 року (за окремим графіком), пройти в ХНУПС імені Івана Кожедуба конкурсний відбір, який включає випробування:
  • допризовна підготовка;
  • професійно-психологічний відбір;
  • фізична підготовка.
  1. Протягом червня-серпня 2017 року укласти контракт про військову підготовку на ФПОЗК ХНУПС.

ПРИСВОЄННЯ ВІЙСЬКОВОГО ЗВАННЯ

Військове звання молодший лейтенант запасу присвоюється громадянам України наказом Міністра оборони України після  проходження ними повного курсу військової підготовки та за наявності освітнього ступеня вищої освіти не нижче бакалавра.

Адреса ФПОЗК ХНУПС в м. Миколаєві:

м. Миколаїв, вул. Леваневців, 25 (військова частина А2488)

Довідки за телефонами: (096) 242-01-71, (095) 096-72-76, (073) 032-95-02

Електронна адреса ФПОЗ ХНУПС: hups.fpozk@ukr.net

Сайт ХНУПС: www.hups.mil.gov.ua

ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЗА ЯКИМИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ В ХНУПС імені ІВАНА КОЖЕДУБА:

• Штабна авіаційна
  • Бойове управління польотами авіації з наземних пунктів управління, які мають системи наведення.