На засіданні Вченої ради відбулось нагородження викладачів та студентів

16 травня 2019 року на черговому засіданні Вченої ради відбулось вручення атестатів професорів, нагородження викладачів ЧНУ ім. Петра Могили за перемоги у різних номінаціях у конкурсах, як от: Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти та інших, а також нагородження студентів за перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2018-2019 навчального року з різних дисциплін, а також вручення подяк викладачам за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність та багато інших нагород.

Пишаємося викладачами та студентами Могилянки та бажаємо подальших перемог та успіхів!

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …