На засіданні Вченої ради відбулось нагородження викладачів та студентів


16 травня 2019 року на черговому засіданні Вченої ради відбулось вручення атестатів професорів, нагородження викладачів ЧНУ ім. Петра Могили за перемоги у різних номінаціях у конкурсах, як от: Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти та інших, а також нагородження студентів за перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2018-2019 навчального року з різних дисциплін, а також вручення подяк викладачам за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність та багато інших нагород.

Пишаємося викладачами та студентами Могилянки та бажаємо подальших перемог та успіхів!

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету