На засіданні Вченої ради відбулось нагородження викладачів та студентів

16 травня 2019 року на черговому засіданні Вченої ради відбулось вручення атестатів професорів, нагородження викладачів ЧНУ ім. Петра Могили за перемоги у різних номінаціях у конкурсах, як от: Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти та інших, а також нагородження студентів за перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2018-2019 навчального року з різних дисциплін, а також вручення подяк викладачам за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність та багато інших нагород.

Пишаємося викладачами та студентами Могилянки та бажаємо подальших перемог та успіхів!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики