На конкурсі патріотичної поезії перемогла студентка ЧНУ

26 січня в стінах ЧНУ ім. Петра Могили відбувся Літературний конкурс патріотичної поезії ім. В’ячеслава Козлова. Захід організував Миколаївський регіональний літературний клуб «Фенікс» на чолі з Олександром Єгоровим.

За звання кращого виконавця поезії змагалися учні міських шкіл, вихованці творчих гуртків та студенти.

Конкурсантів оцінювали акторка Сталіна Лагошняк, мовознавець Тетяна Лагошняк та доктор філологічних наук Тетяна Монахова.

Перемогу на конкурсі здобула студентка спеціальності «Журналістика» Павлина Сегляник. Цікавим є той факт, що Павлина абсолютно не готувалася до конкурсу. На нього вона завітала просто як глядач, а зачитати поезію зі сцени вирішила безпосередньо під час прослуховування виступів інших учасників.

Друге та третє місце посіли Юлія Турбіна та Анна Виштак. А приз симпатій членів журі отримала Мілена Воробйова.

Урочисто нагородити переможців організатори конкурсу обіцяють 1 лютого.

DSC_0346 DSC_0322 DSC_0316 DSC_0307 DSC_0303DSC_0365

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики