На конкурсі патріотичної поезії перемогла студентка ЧНУ

26 січня в стінах ЧНУ ім. Петра Могили відбувся Літературний конкурс патріотичної поезії ім. В’ячеслава Козлова. Захід організував Миколаївський регіональний літературний клуб «Фенікс» на чолі з Олександром Єгоровим.

За звання кращого виконавця поезії змагалися учні міських шкіл, вихованці творчих гуртків та студенти.

Конкурсантів оцінювали акторка Сталіна Лагошняк, мовознавець Тетяна Лагошняк та доктор філологічних наук Тетяна Монахова.

Перемогу на конкурсі здобула студентка спеціальності «Журналістика» Павлина Сегляник. Цікавим є той факт, що Павлина абсолютно не готувалася до конкурсу. На нього вона завітала просто як глядач, а зачитати поезію зі сцени вирішила безпосередньо під час прослуховування виступів інших учасників.

Друге та третє місце посіли Юлія Турбіна та Анна Виштак. А приз симпатій членів журі отримала Мілена Воробйова.

Урочисто нагородити переможців організатори конкурсу обіцяють 1 лютого.

DSC_0346 DSC_0322 DSC_0316 DSC_0307 DSC_0303DSC_0365

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.