На кафедрі журналістики ЧНУ ім. Петра Могили стартував черговий міжнародний проект

15 жовтня на кафедрі журналістики ЧНУ ім. Петра Могили стартував черговий міжнародний проект. Студенти Могилянки  разом із німецькими наставниками зніматимуть соціальні ролики, які повезуть на фестиваль до Харкова.

Над фільмами працюють студенти-журналісти спільно зі студентами-політологами, які збираються висвітлити проблему незначної залученості молоді в голосуванні на виборах.

Роботи курують Тетяна Монахова, Ольга ТулузаковаАнна Соловйова та кінорежисери і оператори з Німеччини Felix Kriengsheim, Nils Bökamp, Tobias Bräuhauser, Anton Yaremchuk, які займаються зйомкою документальних фільмів.

«Це великий виклик – за тиждень відзняти по дві короткометражки! Саме таке завдання стоїть перед трьома робочими групами», – коментує процес створення фільмів завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяна Монахова, у своїй сторінці фейсбук.