На кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили відбулася зустріч учасників Міждисциплінарних Студій «Європейські зелені виміри»

22 лютого 2023 року на кафедрі екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили учасники Міждисциплінарних Студій «Європейські зелені виміри» обговорили тему «Захист атмосферного повітря».

Слухачі долучились до обговорення екологічних проблем атмосферного повітря,  Директиви 2008/50/ЄС Європейського парламенту та Ради, європейського індексу якості повітря, служби моніторингу атмосфери Copernicus.

Крім того, під час зустрічі мова йшла про небезпеку забруднення атмосферного повітря, системи моніторингу атмосферного повітря у світі, екологічні програми щодо зменшення забруднення атмосферного повітря.

З повним змістом відеолекції можна ознайомитись за посиланням.

Нагадуємо, що Міждисциплінарні Студії «Європейські зелені виміри» відбуваються за підтримки Програми Європейського Союзу Еразмус+ Жана Моне.