На базі Університетської поліклініки ЧНУ імені Петра Могили минув майстер-клас авторської методики “Корекція хребта як фактор збереження та відновлення здоров’я”

29 лютого 2024 року на базі Університетської поліклініки ЧНУ імені Петра Могили минув майстер-клас доцента Анатолія Тіхомірова з його авторської методики  “Корекція хребта як фактор збереження та відновлення здоров’я”.

Розробником є доцент кафедри медико-біологічних основ спорту та фізкультурно-спортивної реабілітації Анатолій Тіхоміров.

Захід проводився для студентів-реабілітологів навчально-наукового медичного інституту та факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили.

Із вітальним словом виступив проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Роман Дінжос, в.о.директора навчально-наукового медичного інституту Наталія Терентьєва, в.о.декана факультету фізичного виховання і спорту Юлай Тупєєв та завідувач кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації Сергій Гетьманцев.

Протягом майстер-класу реабілітологи показував найкращі практики та методи роботи.