На базі Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили проходять тренінги з проектування професійного становлення та кар’єрного зростання для студентів

На базі Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили проводяться тренінги з проектування професійного становлення та кар’єрного зростання для студентів.

Перший тренінг відбувся 11 вересня 2019 року зі студентами 4 курсу Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили. На першому занятті фахівці центру разом зі студентами створювали модель конкурентоздатного фахівця у сфері комп’ютерних спеціальностей, обговорювали психологічні особливості самопрезентації при працевлаштуванні та написанні резюме.

А вчора, 17 вересня, студенти-комп’ютерники 4 курсу ЧНУ ім. Петра Могили продовжили працювати над цією темою. Однією з цікавих вправ на тренінгу була робота з асоціативними картками «життєві установки та сценарії», разом аналізували їхній вплив на учасників тренінгу, обговорювали, які з установок допомагають успішності та професійному зростанню, а які навпаки зупиняють і стримують розвиток та самореалізацію.

Такі тренінги – це можливість поглянули на себе, своє майбутнє та перспективи крізь призму психології, що може допомогти знайти роботу своєї мрії!