На базі Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили проходять тренінги з проектування професійного становлення та кар’єрного зростання для студентів


На базі Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили проводяться тренінги з проектування професійного становлення та кар’єрного зростання для студентів.

Перший тренінг відбувся 11 вересня 2019 року зі студентами 4 курсу Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили. На першому занятті фахівці центру разом зі студентами створювали модель конкурентоздатного фахівця у сфері комп’ютерних спеціальностей, обговорювали психологічні особливості самопрезентації при працевлаштуванні та написанні резюме.

А вчора, 17 вересня, студенти-комп’ютерники 4 курсу ЧНУ ім. Петра Могили продовжили працювати над цією темою. Однією з цікавих вправ на тренінгу була робота з асоціативними картками «життєві установки та сценарії», разом аналізували їхній вплив на учасників тренінгу, обговорювали, які з установок допомагають успішності та професійному зростанню, а які навпаки зупиняють і стримують розвиток та самореалізацію.

Такі тренінги – це можливість поглянули на себе, своє майбутнє та перспективи крізь призму психології, що може допомогти знайти роботу своєї мрії!

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …