На базі Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили проходять тренінги з проектування професійного становлення та кар’єрного зростання для студентів

На базі Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили проводяться тренінги з проектування професійного становлення та кар’єрного зростання для студентів.

Перший тренінг відбувся 11 вересня 2019 року зі студентами 4 курсу Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили. На першому занятті фахівці центру разом зі студентами створювали модель конкурентоздатного фахівця у сфері комп’ютерних спеціальностей, обговорювали психологічні особливості самопрезентації при працевлаштуванні та написанні резюме.

А вчора, 17 вересня, студенти-комп’ютерники 4 курсу ЧНУ ім. Петра Могили продовжили працювати над цією темою. Однією з цікавих вправ на тренінгу була робота з асоціативними картками «життєві установки та сценарії», разом аналізували їхній вплив на учасників тренінгу, обговорювали, які з установок допомагають успішності та професійному зростанню, а які навпаки зупиняють і стримують розвиток та самореалізацію.

Такі тренінги – це можливість поглянули на себе, своє майбутнє та перспективи крізь призму психології, що може допомогти знайти роботу своєї мрії!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).