На базі навчально-наукового медичного інститут ЧНУ імені Петра Могили пройшов тренінг з долікарської підготовки для педагогів міської станції юних техніків

30 січня 2024 року педагоги міської станції юних техніків відвідали Чорноморський національний університет імені Петра Могили для проведення заняття з долікарської підготовки у рамках навчання з охорони праці.

Педагоги отримали змогу побачити спеціалізовані лабораторії, оснащені сучасним устаткуванням, манекени для відпрацювання хірургічних маніпуляцій та спробували у дії інтерактивний анатомічний стіл.

Старший викладач кафедра гігієни, соціальної медицини, громадського здоров’я та медичної інформатики, сертифікований лікар-хірург  програмою Advanced Trauma Life Support International Medical Courps Юрій Фролов провів для педагогів тренінг, який поєднував в собі теоретичні та практичні вправи. Заняття проводились на манекенах ЧНУ, у тому числі і на новому манекені від Міжнародного медичного корпусу для відпрацювання вогнепальних поранень.

Колектив міської станції юних техніків  висловлює щиру подяку Юрію Фролову та заступниці директора навчально-наукового медичного інституту Ользі Яремчук за організацію та проведення цікавого та пізнавального тренінгу!