На базі Могилянки завершився курс «Радіаційна безпека та радіаційний контроль при використанні джерел іонізуючого випромінювання в медичній практиці»

20 вересня 2019 року на базі ЧНУ ім. Петра Могили було завершено навчання чергового курсу «Радіаційна безпека та радіаційний контроль при використанні джерел іонізуючого випромінювання в медичній практиці».

Безпека є невід’ємною частиною якості. Тому, цього разу, програма навчання була ускладнена, що зробило її ще цікавішою.

Протягом тижня керівники медичних установ, променеві терапевти, медичні фізики, рентгенолаборанти та дозиметристи отримали чимало корисної професійної інформації з радіаційної безпеки, радіобіології, вимог щодо якості радіологічного обладнання.

Дякуємо всім слухачам курсів за активну участь у виконанні практичних завдань та дискусіях.

Нагадаємо, що кафедра екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили плідно працює в напрямі радіаційної безпеки.

Так, разом з Науковим Інститутом радіаційної і техногенно-екологічної безпеки (НІРТЕБ, кер-к проф. Томілін Ю.А.), кафедра екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили щорічно організовує проведення International Scientific Conference «RADIATION AND TECHNOLOGICAL SAFETY OF HUMANS SND THE ENVIRONMENT: state, ways and measures for improvement».

Також завідувач кафедри професор Людмила Григор’єва виступає розробником нового напрямку у дозиметрії – інтегрального підходу при оцінці радіаційного навантаження на людину від комплексу природних, техногенно-підсилених природних та техногенних радіоактивних джерел та розробником методології управління інтегральним радіаційним навантаженням на людину від природних і техногенних радіоактивних джерел.

Відомою є наукова школа професора кафедри Юрія Томіліна «Еколого-техногенна та радіаційна безпека південного регіону». Під його керівництвом у складі Південного наукового центру НАН України та МОН України у 2012 р. створено наукову координаційну раду «Радіобіологія, радіоекологія та радіаційна безпека».

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики