На базі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили відбулася лекція для магістрантів

30 жовтня 2021 року студенти-магістранти спеціальності «Соціальна робота» ЧНУ імені Петра Могили відвідали онлайнову лекцію Олени Білас, спеціаліста 1 категорії сектору прийому заяв відділу соціальних виплат і компенсацій Інгульського району Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Зустріч відбулася в межах вивчення дисципліни «Інтернет-супровід в соціальній роботі» (викладач –  Наталія Малиновська, кандидат історичних наук, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили).

Олена Білас, яка є випускницею спеціальності “Соціальна робота”, практиком у соціальній сфері та займається науковою діяльністю, розповіла про особливості прийняття документів за допомогою дистанційного доступу, алгоритму їх розгляду та обробки, формування баз даних на отримання допомоги при народженні дитини, е-Малятко, оформлення житлових субсидій тощо.

Акцент на новітніх технологіях в соціальній сфері від професіонала-практика Олени Білас справив враження на слухачів. Під час практичної діяльності «Питання магістранта – Відповідь фахівця» була ще раз підтверджена практична складова вивчення дисциплін магістерського курсу.

Колектив кафедри та студенти щиро вдячні пані Олені за співпрацю, цікавий виклад матеріалу та можливість отримати нові знання!