На базі кафедри психології розпочинає діяльність психологічний гурток “Евпсихея”

Запрошуємо студентів-психологів усіх курсів на перше зібрання психологічного гуртка «Евпсихея», що відбудеться 7 лютого о 15:30 в ауд.4-107. Тема зустрічі «Про стосунки і консерви. Психотерапія любовної адикції».

Захід проводиться з ініціативи керівника гуртка старшого викладач афедри психології Гусак Вікторії Михайлівни.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …