На базі кафедри психології розпочав свою роботу студентський психологічний гурток «Територія розвитку»

1 листопада 2022 року на базі кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили розпочав свою роботу студентський науково-практичний психологічний гурток «Територія розвитку». У першій зустрічі взяли участь більше 20 студентів.

Метою гуртка є створення вільного простору для активізації самопізнання та самовдосконалення, утвердження цінностей психологічного благополуччя та зростання особистостісного, професійно-творчого, інтелектуального потенціалу талановитих студентів університету; здійснення взаємодопомоги й емоційної підтримки учасників гуртка, особливо в такі нелегкі часи війни та поствоєнного часу.

Перше заняття «Психотерапія в умовах воєнного часу» провела курівниця гуртка, докторка психологічних наук, професорка Ірина Лисенкова. На зустрічі панувала атмосфера взаємодопомоги та щирості. Сподіваємося, здобутий досвід студенти використають не лише в професійному житті, а й для гармонізації власних стосунків.

Зустрічі гуртка будуть проходити на постійній основі щовівторка (тиждень над рискою) о 15:30 в режимі zoom-конференції .

Ідентифікатор конференції 836 642 7228.

Код доступу 2022.

На зустрічі запрошуємо всіх охочих студентів ЧНУ імені Петра Могили. У планах членів гуртка розробляти та реалізовувати безліч заходів для студентів Могилянки всіх спеціальностей, і не тільки, тож слідкуйте за новинами!

Є багато творчих ідей, давайте їх реалізовувати разом!