На базі факультету комп`ютерних наук стартували тренінги «Introduction to Success Skills»

12 лютого 2024 року на базі ЧНУ імені Петра Могили розпочалися тренінги «Introduction to Success Skills», які тривають у рамках співпраці з компанією Nobel Learning PBC, громадською ініціативою «ACTIVE Generation» та факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Тренінги об’єднали студентів першого та другого курсів факультету комп’ютерних наук, дозволили їм розвивати не лише свої професійні навички, а й «soft skills», тобто спроможність працювати у команді, ефективно комунікувати з іншими людьми, бути лідером та багато іншого.

Модератором заходів та був декану факультету комп’ютерних наук Сергій Богданцев.

Першого дня тренінги відвідали студенти спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія» і «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Представники компанії були вражені креативністю та активністю наших студентів!

Nobel Learning PBC — це міжнародна спільнота соціального навчання. Представники компанії та волонтери з усіх куточків світу сприяють підготовці молоді до успіху в 21 столітті у світі глобальної економіки, у світі, зануреному в ШІ, робототехніку та ІТ. Nobel Learning проводить цілу низку курсів для українських студентів у рамках програми “Nobel For Ukraine”, де вони покращують критично важливі hard та soft skills, розвивають зв’язки, емпатію та культурну обізнаність, стаючи глобальними лідерами. Nobel Learning допомагає стати більш технічними, але також більш людяними, більш креативними, більш комунікабельними, більш готовими до співпраці із великими міжнародними ІТ-компаніями.

Дякуємо компанії Nobel Learning PBC та громадській ініціативі ACTIVE Generation за організацію та проведення такого змістовного та корисного для студентів комп’ютерного факультету заходу!