На базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили стартувала друга Хвиля Бізнес Академії Регіонального акселератора GCIP

20 червня 2022 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили стартувала друга Хвиля Бізнес Академії Регіонального акселератора GCIP.

Бізнес академія складається з 3 навчальних модулів, які триватимуть із 20 червня по 10 липня 2022 року. Сьогодні ми розпочали нашу Бізнес Академію, долучаючи допомогу наших менторів, а вже 10 липня відбудеться фінал, де буде обрано переможців.

Захід розпочали вітальним словом ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, Національний координатор проекту ЮНІДО/ГЕФ The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs in Ukraine Ігор Кирильчук та Координатор тренінгових програм ЮНІДО/ГЕФ GCIP Ukraine Катерина Перната.

Крім того, привітала учасників координаторка Регіонального акселератору GCIP для інновацій та стартапів у Миколаївській області Анна Алексеева.

Було представлено Бізнес Академію та її складові елементи як тренінгову програму для підприємців-початківців та інноваторів з розвитку та вдосконалення комерційних проєктів. Учасники Академії презентували свої стартап-проєкти та познайомилися з менторами та експертами.

Перший етап спрямований на вивчення основ підприємництва, маркетингу, сегментації клієнтів та моделей отримання прибутку.

У перший день Модулю 1 учасники разом з експертом п. Наталією Іщенко познайомились з такими елементами, як бізнес модель, біль, продукт, перший сегмент ринку.

Дякуємо усім, хто доєднався до участі у такі складні для України та південного регіону часи! Попереду 3 цікаві тижні роботи! Вперед до перемоги на нашому фронті!