На базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили стартувала друга Хвиля Бізнес Академії Регіонального акселератора GCIP


20 червня 2022 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили стартувала друга Хвиля Бізнес Академії Регіонального акселератора GCIP.

Бізнес академія складається з 3 навчальних модулів, які триватимуть із 20 червня по 10 липня 2022 року. Сьогодні ми розпочали нашу Бізнес Академію, долучаючи допомогу наших менторів, а вже 10 липня відбудеться фінал, де буде обрано переможців.

Захід розпочали вітальним словом ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, Національний координатор проекту ЮНІДО/ГЕФ The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs in Ukraine Ігор Кирильчук та Координатор тренінгових програм ЮНІДО/ГЕФ GCIP Ukraine Катерина Перната.

Крім того, привітала учасників координаторка Регіонального акселератору GCIP для інновацій та стартапів у Миколаївській області Анна Алексеева.

Було представлено Бізнес Академію та її складові елементи як тренінгову програму для підприємців-початківців та інноваторів з розвитку та вдосконалення комерційних проєктів. Учасники Академії презентували свої стартап-проєкти та познайомилися з менторами та експертами.

Перший етап спрямований на вивчення основ підприємництва, маркетингу, сегментації клієнтів та моделей отримання прибутку.

У перший день Модулю 1 учасники разом з експертом п. Наталією Іщенко познайомились з такими елементами, як бізнес модель, біль, продукт, перший сегмент ринку.

Дякуємо усім, хто доєднався до участі у такі складні для України та південного регіону часи! Попереду 3 цікаві тижні роботи! Вперед до перемоги на нашому фронті!

Події та оголошення


липня
4
Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”. Коли? – 4 липня (понеділок) 2022 року. Початок о 17:00. Де? – Платформа Zoom Ідентифікатор конференції: 835 5670 0990 Код доступу: Db05xH Цільова аудиторія: втупники на магістерські …

липня
5
Факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайнову зустріч

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайн-зустріч. Коли? – 5 липня 2022. Початок об 11:00. Де? – Онлайнова зустріч. Під час заходу можна дізнатися про ряд важливих питань, зокрема: –особливості освітніх програм та спеціальностей; …

червня
21
Про проведення Міжнародної наукової конференції “Балто-Чорноморський союз: історія та виклики” в ЧНУ імені Петра Могили

21 червня 2022 року Українсько-Польський науково-дослідний інститут, кафедра історії та кафедра соціології і політології ЧНУ імені Петра Могили провели Міжнародну наукову конференцію «Балто-Чорноморський союз : історія та виклики» у межах щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум – 2022: стратегії країн …