На базі ЧНУ пройшло тренінгове навчання фахівців з Інклюзивно-ресурсних центрів Миколаївської області

У травні та червні 2019 року на базі Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню та новоствореного Наукового дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили пройшло тренінгове навчання 6 груп фахівців з 19 Інклюзивно-ресурсних центрів Миколаївської області.

Практичні психологи, логопеди/дефектологи та вчителі-реабілітологи ІРЦ отримали теоретичні та практичні знання з підвищення ефективності корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами з використанням інтерактивного обладнання, ознайомилися з технологіями його застосування в контексті комплексних занять.

Також фахівці отримали інформацію про базові набори Міжнародної класифікації функціональних обмежень (МКФ) та можливості їх використання в корекції та реабілітації, яким чином за допомогою інструментів МКФ встановлювати цілі та використовувати в командній роботі.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році