На базі ЧНУ імені Петра Могили завершилася Бізнес Академія Регіонального акселератора GCIP

7 липня 2022 року на базі ЧНУ імені Петра Могили завершилася Бізнес Академія Регіонального акселератора GCIP.

Метою проєкту було збирання інноваційного потенціалу, який є в нашому регіоні задля того, щоб вирішити регіональні проблеми в галузі CleanTech (чистих технологій). Це не лише вузьконаправлені проєкти, які спрямовані саме на «чисті» технології, а й глобальні цілі ООН.

Координаторкою Регіонального акселетору є Анна Алексеева, асистентом Регіонального акселетору –Діана Крисінська.

Навчання в Бізнес Академії тривало з 20 червня до 7 липня. За цей час учасники навчилися розробляти бізнес-план та бізнес-модель, визначати своє місце на ринку, обмірковувати конкурентоспроможність, засвоїли тактики виходу на ринок (а згодом – і на глобальні ринки), усвідомили питання особистої справи, інтелектуальної власності та патентування, а також удосконалили свої стартап-проєкти, зокрема:

• 29 та 30 червня 2022 року обговорювали питання сталості та впливу на навколишнє середовище з Людмилою Григор’євою, завідувачкою кафедри екології;
  • тоді ж аспектом розмови стало фінансове планування з кандидаткою економічних наук Оленою Філімоновою, а також масштабування продажів на тактики виходу на ринок з Юлією Татенко, керівницею консалтингової компанії GoodStaff i Школи продажів у Миколаєві;
  • 5 липня обговорили питання розширення власних ресурсних можливостей для наших інноваторів разом з експеркою-психологинею Людмилою Опанасенко;

• 6 липня учасники прослухали цікаві лекції щодо виходу на глобальні ринки від наших експертів та менторів Альони Білокінь (експерт із трансферу технологій та сталого розвитку), Анни Ганжул (керівниця Комунальної установи Миколаївської місткої ради «Агенція розвитку Миколаєва») та Олени Філімонової.

У фіналі 11 команд представили свої вдосканалені стартап-проєкти нашому судівському комітету, до складу якого ввійшли:

– Ігор Кирильчук, Національний координатор Проєкту ЮНІДО/ТЕФ GCIP Ukraine;

– Володимир Чернецький, Національний експерт Проєкту ЮНІДО/ТЕФ GCIP Ukraine;

– Євген Безсонов, голова Миколаївського обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги;

– Інна Тимченко, заступниця керівника Миколаївської філії НЕЦУ;

-Тетяна Шулик, Координаторка регіонального акселератора GCIP для інновацій, технологій і стартапів у Донецькій області, створеного на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Після оцінювання судді визначили переможців, що посіли призові місця:

І місце – TitanBody (Ольга Горішна, студентка 2 курсу спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія ЧНУ імені Петра Могили);

ІІ місце – Онлайн-платформа «Час для себе» (Світлана Гайдаржи, Анна Деркач);

ІІІ місце – креативно-творчий простір «Химери дикого степу» (Гадія Сербулова, Лариса Патрушева).

Вітаємо наших переможців!

Щиро дякуємо всім командам за участь та прагнення робити наш світ кращим та безпечнішим!