На базі ЧНУ імені Петра Могили за підтримки розпочалися курси підвищення кваліфікації для правоохоронців Миколаївської області

6 вересня 2023 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили за підтримки  ректора  Леоніда Клименко та начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Сергія Шайхета розпочалися курси підвищення кваліфікації для правоохоронців Миколаївської області.

Під час курсів викладачі факультету комп’ютерних наук ознайомлять слухачів з основними тенденціями та напрямами в сфері сучасних інформаційних технологій.

Начальник управління інформаційно-аналітичної підтримки Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Сергій Сухляк зауважив:

«Сучасні інформаційні системи вкрай важливі в роботі поліції, адже допомагають автоматизувати багато процесів, використовуються як інструменти під час розкриття злочинів та допомагають їх запобіганню, в якості превентивних засобів. Як один із яскравих прикладів цьому – системи відеонагляду».

Здобувачами знань для підвищення кваліфікації в ІТ-технологіях є  співробітники інформаційно-аналітичного підрозділу та підрозділу кримінального аналізу  поліції Миколаївської області.

Анжела Бойко, декан факультету комп’ютерних наук, наголосила, що основними напрямками навчання будуть комп’ютерні мережі, основи програмування та бази даних:

«Загалом курси триватимуть до грудня, після чого відбудеться залікове заняття, усі слухачі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації», – говорить Анжела Бойко.

Гості університету мали можливість поспілкуватися з ректором Леонідом Клименко в комп’ютерних класах, він подякував їм за професіоналізм та стійкість під час війни.

Нагадуємо, що на базі ЧНУ імені Петра Могили вже не перший рік проходять курси підвищення кваліфікації за широким спектром напрямків, зокрема для вчителів, медиків, правоохоронців.