На базі ЧНУ імені Петра Могили відбувся відкритий чемпіонат міста Миколаєва з кікбоксингу ВТКА у розділі лоу-кік-лайт

У неділю, 18 лютого 2024 року, у спортивні залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся відкритий чемпіонат міста Миколаєва з кікбоксингу ВТКА у розділі лоу-кік-лайт.

Наш університет є одним із організаторів змагань і вже не вперше приймає гостей на своїх спортивних майданчиках.

Так, цього разу учасниками змагань стали представники всіх вікових категорій від 6 до 18 років.

Метою спортивного заходу є популяризація спорту та здорового способу життя, виявлення кращих команд для комплектування збірної Миколаївської області та збірної України, а також проведення профорієнтаційного заходу для залучення абітурієнтів для вступу до ЧНУ імені Петра Могили.

Захід поєднав чимало поціновувачів спорту.

А весь колектив нашого університету вітає переможців.