На базі ЧНУ імені Петра Могили відбувся чемпіонат Миколаївської області зі змішаних єдиноборств ММА

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили 8-9 грудня 2023 року відбувся чемпіонат Миколаївської області зі змішаних єдиноборств ММА.

У змаганнях взяли участь спортсмени шести вікових категорій:

• молодші діти (10-11 років),
  • старші діти (12-13 років),
  • юнаки (14-15 років),
  • юніори та юніорки (16-17 років),
  • молодь (18-20 років),
  • дорослі (21 рік та старше).

У змаганнях також брали участь студенти ЧНУ імені Петра Могили.

На відкриття змагань завітали перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, начальник управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації Михайло Ніколаєв, начальник управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради Ірина Бондаренко, ректор Леонід Клименко та в.о. декан факультету фізичного виховання та спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юлай Тупєєв.

Змагання розпочались вшануванням пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – хвилиною мовчання та виконанням Державного Гімну України.

Перед стартом поєдинків до спортсменів з вітальним словом звернувся президент федерації змішаних єдиноборств ММА в Миколаївській області Андрій Мавродієв.

Змагання пройшли в атмосфері спортивного суперництва, всі учасники отримали цінний досвід та пам’ятні призи.

Дякуємо всім учасникам та організатором змагань, сподіваємось на подальшу співпрацю в розвитку спорту в Миколаєві!