На базі ЧНУ імені Петра Могили відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації


26 грудня Читальна Зала ЧНУ імені Петра Могили стала майданчиком для засідання колегії департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь начальники відділів (управлінь) освіти, об’єднаних територіальних громад, директори закладів професійної (професійно-технічної) освіти, директори шкіл-інтернатів, директори позашкільних навчальних закладів та директори інклюзивно-ресурсних центрів.

 

Перед початком колегії начальниця відділу управління персоналом управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення Наталя Хрущ та директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації  Олена Удовиченко привітали кращих здобувачів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти із призначення стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради за підсумками 2018-2019 навчального року. Серед них – сертифікат про призначення стипендії отримав студент Могилянки Іван Жаган.

 

Порядок денний містив доповіді за двома питаннями:

  1. Із доповіддю виступила Олена Удовиченко й говорила про ефективність діяльності органів управління освітою щодо формування оптимальної мережі закладів середньої освіти шляхом створення опорних закладів.
  2. Про науково-методичне забезпечення діяльності педагогічних працівників щодо впровадження інклюзивного навчання в Миколаївській області доповідала завідувачка обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти МОІППО Катерина Пінюгіна.

 

Учасники засідання обговорювали проблеми розвитку освітнього процесу навчальних закладів Миколаївської області, визначили рейтинг закладів, які нині знаходяться в зоні ризику, проаналізували заходи, які проводилися для підвищення якості освіти у 2019 році та поставили пріоритетні задачі на 2020 рік. Також виділили головні завдання інклюзивного навчання, говорили про організацію навчально-виховного процесу спеціалізованих класів та комплексне забезпечення інклюзивної освіти.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …