На базі ЧНУ імені Петра Могили відбулось засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Миколаївської області

Учора, 22 лютого 2024 року, на базі ЧНУ відбулось засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Миколаївської області, на якому обговорювались питання відновлення і розбудови університетів Миколаївщини (доповідач – ректор ЧНУ Леонід Клименко) та психологічної підтримки учасників освітнього процесу в умовах війни (доповідач – директор МОІППО Василь Шуляр), та інші питання.

Ректор Леонід Клименко розповів про результати роботи з відбудови ЧНУ. Нагадаємо ЧНУ – єдиний ЗВО у Миколаївській області, що повністю відновився після ворожих ракетних обстрілів.

Наш університет є  прикладом незламності та доказом того, що в умовах війни можливо не тільки відновитись, а й розвиватись!

Наразі ліквідовано всі наслідки влучання 5 ракет по навчальним корпусам ЧНУ в серпні 2022 року, крім того покращено матеріально-технічну базу та облаштовано укриття для забезпечення освітнього процесу у змішаному форматі.

Зокрема, завдяки міжнародним партнерам отримано більше 100 ноутбуків, 85 моніторів і 37 системних блоків комп’ютерів, а також потужний серверний комплект на загальну суму близько 2 млн. грн.

З більш детальною інформацією про результати роботи можна ознайомитись за посиланням.