На базі ЧНУ імені Петра Могили відбулася презентаційна конференція проєкту «Надання послуг з психосоціальної підтримки в Миколаїській та Херсонській областях»

29 вересня 2023 року в Миколаєві на базі ЧНУ імені Петра Могили за підтримки Міжнародної організації з міграції та народу Японії  відбулася презентаційна конференція проєкту «Надання послуг з психосоціальної підтримки в Миколаїській та Херсонській областях», який реалізує ГО «Майстерня добра».

Метою проєкту є збереження психічного здоров’я та надання психосоціальної підтримки мешканцям Миколаївського та Херсонського регіону, які постраждали внаслідок війни, формування життєстійкості населення та сприяння розвитку соціальних механізмів взаємодії та взаємопідтримки.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Ірене Заддах – менеджерка програми з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в Міжнародній організації з міграції, а також Ганна Норд – голова Громадської організації «Майстерня добра».

Під час конференції Віталій Бєлов, що є національним фахівцем з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки з Міжнародної організації з міграції, презентував діяльність організації в нашому регіоні.

Наступними про можливості соціальних ініціатив Громадської організації «Майстерня добра» та проєкту «Надання послуг з психосоціальної підтримки в Миколаїській та Херсонській областях» розповіли модератори зустрічі та координатори проєкту Людмила Опанасенко та Олена Дроботун.

У подальшій панельній дискусії «Надання послуг із підтримки психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населенню, яке постраждало унаслідок війни: бар’єри, виклики та можливості» приймали участь представники: Організації  «Норвезька народна допомога», Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Миколаївського міського центру підтримки ветеранів війни, Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополениними, Миколаївського центру соціологічних досліджень, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв, Херсонського національного технічного університету, ГО «Сильні разом», ГО  «Український центр соціального розвитку та підтримки», ГО «Усмішка дитини», ГО «ДОФ», ТОВ «Сімейний простір», практичні психологи та волонтери.

Окремим цінним бонусом для учасників заходу став майстер-клас з «Підтримки психічного здоров’я та психосоціальна підтримка населення, що постраждало унаслідок війни: рівні допомоги» від Віталія Бєлова.

Щиро дякуємо учасникам за продуктивну взаємодію та синергію! Вітаємо зі стартом проєкту та віримо у продуктивність нашої співпраці!