На базі ЧНУ імені Петра Могили тривала друга хвиля буткемпу молодіжної програми UPSHIFT

Вплинути на суспільство, запропонувати власний стартап як вирішити проблему, посталу в соціокультурному середовищі міста чи громади, знайти інноваційне рішення проблеми, визначити план дій та впевнено йти до мети – саме такими гаслами оперує молодь Миколаївщини та нашого університету зокрема.

Протягом 14 – 17 грудня 2023 року в Миколаєві, на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, тривала вже друга хвиля Boot Camp молодіжної програми UPSHIFT. Програма UPSHIFT у Миколаївській області реалізується ГО «Потрібні тут» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії.

Це вже другий захід в межах програми UPSHIFT у Миколаївській області. Про перший можна читати детальніше за посиланням.

UPSHIFT – це молодіжна інноваційна програма, яка реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у понад 40 країнах світу. Програма надає можливість створити власний проєкт, отримати менторську підтримку та ресурси на його втілення. Таким чином, молодь може знайти дієве рішення для актуальних проблем свого навчального закладу, громади або міста.

Координатором проєкту в Миколаївській області є Оксана Петренко, старша викладачка кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили.

У перший день буткемпу, 14 грудня 2023 року, усіх учасників вітали почесні гості, зокрема Одрі Леконте, керівник південно-регіонального офісу Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, що відповідає за Одеську та Миколаївську область, Анатолій Ігнатович, координатор освітньої програми ЮНІСЕФ,  Данило Межерицький, керівник молодіжних програм ЮНСЕФ; Олександр Петров, заступник Миколаївського міського голови, та Арсен Гаспарян, начальник Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради. Зустрічав гостей ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко.

Уся команда проєкту розпочала своє знайомство інтерактивним шляхом, створивши коло друзів.

Протягом чотирьох днів 10 команд із Миколаєва та області, до складу яких входило більше 40 представників молоді, знайомилися з проєктним менеджментом, навчалися комунікувати один з одним, розробляли концепції проєктів та презентували їх експертам.

Експертами та менторами виступили фахівці у екологічних, юридичних, комп’ютерних, соціокультурних, спортивних і соціальних галузях, зокрема менторами стали студенти та аспіранти ЧНУ імені Петра Могили.

За тематичних спрямуванням команди охопили різні сфери, наприклад, команда ЧНУ «Спортивні Фенікси» запропонували облаштування спортивного осередку, команда «Всі дороги ведуть в Сінгапур» презентувала стартап створення молодіжного простору в етно стилі, об’єднання «Кіпіш» пропонує локацію для покращення психоемоційного стану, а дівчата з «Сектору 51» працювали над проблемою браку місця для проведення дозвілля в с. Трикрати тощо.

Як результат всі команди отримали можливість реалізувати свої проєкти.

Не втрачайте своєї можливості долучитися до спільноти UPSHIFT та підтримати громаду своїми активними діями.

Дякуємо всім організаторам за підтримку молодіжних ініціатив!

Наразі триває реєстрація для участі в ІІІ хвилі до 22 січня 2024 року за посиланням.