На базі ЧНУ імені Петра Могили стартує новий міжнародний проєкт “Європейські зелені виміри”

1 листопада 2022 року відбулася презентація нового міжнародного проєкту «Європейські зелені виміри» на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Координатором проєкту є докторка педагогічних наук, професорка кафедри екології Могилянки Олена Мітрясова, яка й виступила модераторкою заходу.

Захід розпочав вступним словом ректор університету Леонід Клименко, наголосивши на достойності команди, яка перемогла серед 93 поданих заяв.

Алла Коваль, в. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ імені Петра Могили, зазначила про нагальність тематики проєкту, а також про важливість її спрямованості в Україні.

Віктор Смирнов, доцент кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили та учасник проєкту, указав на базові переваги проєкту та можливості інновацій в освітній сфері.

Європейські Студії – це міждисциплінарна галузь знань, що охоплює фундаментальні питання з концептуальної, культурної, соціально-політичної та економічної сутності Європи.

Модуль «Найкращі європейські практики для водної безпеки» спрямовано на краще розуміння слухачами європейської екологічної політики та ефективних практик у галузі водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку.

До команди «Європейських зелених вимірів» належать професорка кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили, координаторка проєкту Олена Мітрясова, професор Університету Західної Англії Чад Стеддан (Велика Британія), доцент Університет Прешова Руслан Марійчук (Словаччина), доцент ЧНУ імені Петра Могили Віктор Смирнов, а також аспірант ЧНУ імені Петра Могили Вадим Чвир.

Координаторка проєкту Олена Мітрясова ознайомила всіх присутніх із позитивними аспектами Європейської інновації, змістом та основними завданнями міжнародного проєкту, графіками та планами подальшої роботи.