На базі ЧНУ імені Петра Могили стартує новий міжнародний проєкт «EVADEM»

10 жовтня 2022 року відбулася презентація нового міжнародного проєкту «EVADEM» на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Координатором проєкту є доктор історичних наук, перший проректор Могилянки Юрій Котляр. Модератором зустрічі є доцентка кафедри історії університету Аліна Іовчева.

Захід розпочав вступним словом координатор проєкту Юрій Котляр, зазначивши основні аспекти проведеної діяльності.

Алла Коваль, в. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ імені Петра Могили, окреслила важливість спрямованості проєкту, концепт популяризації європейських цінностей у політико-адміністративному середовищі.

Модуль Жана Моне «Імплементація європейських цінностей як базис демократії в Україні» має на меті підготовку й викладання навчального курсу для студентів факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили та всіх, хто хоче дізнатися більше про європейські цінності й те, як вони транслюються в українському соціумі.

До команди проєкту «EVADEM» належать її координатор, професор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр та лектори – кандидатки політичних наук університету Аліна Іовчева та Анна Соловйова.

Аліна Іовчева, лекторка проєкту, розказала про головну мету й основні напрямки «EVADEM», а також охарактеризувала структуру модулів та тренінгові курси. Окремим аспектом презентації є важливість та практичне значення цього проєкту для сучасного українця.