На базі ЧНУ імені Петра Могили проводитимуться консультації лікаря-гастроентеролога

На кафедрі пропедевтичних та  медико-профілактичних дисциплін Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили відтепер можна отримати безкоштовну консультацію доктора медичних наук, завідувача кафедри Зака Максима Юрійовича.

Зак Максим Юрійович – терапевт та гастроентеролог вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням широкого спектру гастроентерологічних захворювань. Має 20-річний досвід ведення пацієнтів з патологією печінки, захворюваннями стравоходу, шлунка та підшлункової залози, функціональними та органічними захворюваннями кишечнику. (синдром подразненого кишечнику, виразковий коліт та хвороба Крона).

Професійні пріоритети лікаря:

– індивідуальний підхід до кожного пацієнта;

– допомога в складних клінічних випадках;

– використання новітніх методів діагностики та лікування;

– співпраця  з провідними зарубіжними клініками.

Максим Юрійович Зак автор понад 70 наукових праць, 2-х монографій та 5 Патентів на винаходи, член Президії української гастроентерологічної асоціації. Постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних заходах.

Консультації здійснюються за попереднім записом за телефоном +380664070485.

Адреса: м. Миколаїв, вул.. Флотська 71, ТМО МВС України по Миколаївської області, 4 поверх, кафедра.

ВАЖЛИВО! Направлення на консультацію та виписку з амбулаторної картки перед консультацією направляти на email: therapy.chmnu@gmail.com.