На базі ЧНУ імені Петра Могили проводитимуться консультації лікаря-гастроентеролога


На кафедрі пропедевтичних та  медико-профілактичних дисциплін Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили відтепер можна отримати безкоштовну консультацію доктора медичних наук, завідувача кафедри Зака Максима Юрійовича.

Зак Максим Юрійович – терапевт та гастроентеролог вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням широкого спектру гастроентерологічних захворювань. Має 20-річний досвід ведення пацієнтів з патологією печінки, захворюваннями стравоходу, шлунка та підшлункової залози, функціональними та органічними захворюваннями кишечнику. (синдром подразненого кишечнику, виразковий коліт та хвороба Крона).

Професійні пріоритети лікаря:

– індивідуальний підхід до кожного пацієнта;

– допомога в складних клінічних випадках;

– використання новітніх методів діагностики та лікування;

– співпраця  з провідними зарубіжними клініками.

Максим Юрійович Зак автор понад 70 наукових праць, 2-х монографій та 5 Патентів на винаходи, член Президії української гастроентерологічної асоціації. Постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних заходах.

Консультації здійснюються за попереднім записом за телефоном +380664070485.

Адреса: м. Миколаїв, вул.. Флотська 71, ТМО МВС України по Миколаївської області, 4 поверх, кафедра.

ВАЖЛИВО! Направлення на консультацію та виписку з амбулаторної картки перед консультацією направляти на email: therapy.chmnu@gmail.com.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …