На базі ЧНУ імені Петра Могили проводитимуться консультації лікаря-гастроентеролога

На кафедрі пропедевтичних та  медико-профілактичних дисциплін Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили відтепер можна отримати безкоштовну консультацію доктора медичних наук, завідувача кафедри Зака Максима Юрійовича.

Зак Максим Юрійович – терапевт та гастроентеролог вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням широкого спектру гастроентерологічних захворювань. Має 20-річний досвід ведення пацієнтів з патологією печінки, захворюваннями стравоходу, шлунка та підшлункової залози, функціональними та органічними захворюваннями кишечнику. (синдром подразненого кишечнику, виразковий коліт та хвороба Крона).

Професійні пріоритети лікаря:

– індивідуальний підхід до кожного пацієнта;

– допомога в складних клінічних випадках;

– використання новітніх методів діагностики та лікування;

– співпраця  з провідними зарубіжними клініками.

Максим Юрійович Зак автор понад 70 наукових праць, 2-х монографій та 5 Патентів на винаходи, член Президії української гастроентерологічної асоціації. Постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних заходах.

Консультації здійснюються за попереднім записом за телефоном +380664070485.

Адреса: м. Миколаїв, вул.. Флотська 71, ТМО МВС України по Миколаївської області, 4 поверх, кафедра.

ВАЖЛИВО! Направлення на консультацію та виписку з амбулаторної картки перед консультацією направляти на email: therapy.chmnu@gmail.com.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.