На базі ЧНУ імені Петра Могили пройшов фінальний захист студентських стартап-проєктів у межах конкурсу «Startup BSNU 2023»

22 березня 2023 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшов фінальний захист студентських стартап-проєктів у межах конкурсу «Startup BSNU 2023».

«Startup BSNU 2023» – це конкурс інноваційних студентських проєктів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку і презентацію проєктів у сферах: E-business&E-commerce, FinТech&E-finance, E-learning, Smart City Services, Industry 4.0, Digital Business Ecosystems.

Цьогоріч у конкурсі брали участь досвідчені стартапери, студенти всіх курсів, спеціальностей та факультетів.

Фінальна зустріч розпочалася з презентацій компаній, які надавали фінансову підтримку нашому заходу. Такими компаніями стали #DataArt, #DataOx, #FluidWeb, #GlobalLogic, #RInnoHub, Департамент розробки ПЗ ПриватБанка, #TuiSpace, #Readdle. Щиро вдячні за допомогу!

16 команд, до складу яких увійшли студенти факультету комп’ютерних наук, представили свої інноваційні сучасні проєкти. Всі представлені проєкти були цікавими, креативними та актуальними.

Серед переможців визначили такі стартап-проєкти:

1 місце – Cash Wallet:

Кравченко Поліна