На базі ЧНУ імені Петра Могили пройшли змагання з волейболу в межах «Динаміади-2023» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спецслужб

27 жовтня 2023 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшли змагання з волейболу, які є завершальними в межах проведення «Динаміади-2023» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.

Команди зустрілися у великому спортивному залі нашого університету задля визначення переможця в попарних іграх.

Зауважимо, що цьогоріч до змагань вперше долучилася команда Миколаївської обласної військової адміністрації.

Захід розпочався з хвилини мовчання задля вшанування пам’яті загиблих воїнів за незалежність нашої країни, а також прослуховування гімну України.

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім наголосив на необхідності популяризації фізичної культури та ідеї здорової нації.

«Під час повномасштабного вторгнення ми зрозуміли наскільки спорт є важливим для збереження здоров’я, морального духу та покращення психологічної стійкості українців», – сказав він.

На заході також були присутні представники Миколаївської ОВА, полковник Національної гвардії України, командир Військової частини 3039 Національної гвардії України Сергій Вакуленко, перший заступник голови ГО «Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України» Валерій Барський, керівниця Миколаївського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ірина Черникова та адміністрація ЧНУ імені Петра Могили, яка радо прийняла у своїх стінах шановних гостей.

Так, за результатами змагань команди посіли такі місця:

І місце – Головне управління національної поліції в Миколаївській області;

ІІ місце – Державна кримінально-виконавча служба України в Миколаївській області;

ІІІ місце – Управління патрульної поліції в Миколаївській області

IV – Миколаївська обласна військова адміністрація

V місце – Військова частина 3039 Національної гвардії України

VI місце – Веселинівський сектор поліцейської діяльності №1

VII місце – Управління поліції охорони в Миколаївській області

Вітаємо переможців та призерів змагань!