На базі ЧНУ імені Петра Могили пройшли курси підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури

30 жовтня 2021 року кафедра української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти університету продовжила презентацію проєкту курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови й літератури.

Із вітальним словом до педагогів звернулися завідувач кафедри, доктор філологічних наук, професор Тетяна Шестопалова та кандидат філологічних наук, доцент Анжеліка Зинякова.

Фрагменти заявлених у програмі тем представили доценти Людмила Островська та Владлена Руссова. Під час зустрічі говорили про нові імена в сучасній українській літературі та складні випадки синтаксису.

Організовані зустрічі 23 й 30 жовтня відзначалися взаємозацікавленим діалогом викладачів кафедри та вчителів, тож надалі відповідна кафедра завжди відкрита до співпраці з закладами середньої освіти Миколаєва та області й готова забезпечувати підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури.