На базі ЧНУ імені Петра Могили пройшла світова акція «Теплом зігріємо серця»: Близько 150 дітей отримали іменні подарунки

Напередодні Нового року, 30 грудня, в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбулось вручення іменних різдвяних подарунків дітям військовослужбовців 79 окремої десантно-штурмової бригади.

Захід організувала Ініціативна група Спілки Української Молоді (СУМ) в Миколаєві в рамках світової акції «Теплом зігріємо серця», яка проводиться в Україні з 2014 року.
Діти 5-10 років отримали подарунки, які їм передали представники СУМ діаспори з Америки. Така акція проходить по всій Україні, де є осередки СУМ. У Миколаєві акція «Теплом зігріємо серця» проходить вже третій рік поспіль, а цьогоріч Чорноморський національний університет імені Петра Могили виступив базою для організації заходу.

На заході виступили ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, заступник командира Миколаївської десантно-штурмової бригади підполковник Ярослав Калашник та директорка навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, депутатка Миколаївської міської ради Ганна Норд. Очільниці Ініціативної групи СУМ у Миколаєві Ользі Поліщук Ярослав Калашник вручив подяку СУМ від командної частини й особового складу.

Після вручення близько 150 іменних рюкзаків із подарунками всередині, на дітей також чекали солодкі подарунки від депутатки Ганни Норд.

Нагадаємо, що минулого разу у Миколаєві до новорічних свят 400 дітей військових отримали подарунки від українських діаспор Іспанії та США.