На базі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся семінар «Все про тебе»

25 травня у великій читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшов семінар Наталі Сіліної «Все про тебе». Семінар тривав майже весь день. За цей час жінкам детальніше розповіли про: анатомію та фізіологію, психологічне та фізичне здоров’я жінки та як вони пов’язані,  про  синдром хронічного дискомфорту, а також були  розвіяні декілька  популярних міфів щодо фізіології жінки.

Семінар «Все про тебе» був побудований у форми бесіди, тому учасники мали змогу поставити питання та почути думку спеціаліста. Засновниця проекту «Dr.Silina Школа жіночого здоров’я» розповідає, що  саме існування дуже багатьох міфів і є причиною жіночих захворювань, і саме бажання проводити серед жінок просвітницьку діяльність і спонукало ії  провести семінар.

Також під час семінару учасниці мали змогу пройти безкоштовне обстеження родимок у медпункті університету лікарем-дерматологом за допомогою надсучасного дерматоскопу, який надав бренд La Roche – Posay. Компанія представила глобальний проект – Skin Checker аби привернути увагу до профілактики раку шкіри.

Семінар  був організований з ініціативи кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили.