На базі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся семінар «Все про тебе»


25 травня у великій читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшов семінар Наталі Сіліної «Все про тебе». Семінар тривав майже весь день. За цей час жінкам детальніше розповіли про: анатомію та фізіологію, психологічне та фізичне здоров’я жінки та як вони пов’язані,  про  синдром хронічного дискомфорту, а також були  розвіяні декілька  популярних міфів щодо фізіології жінки.

Семінар «Все про тебе» був побудований у форми бесіди, тому учасники мали змогу поставити питання та почути думку спеціаліста. Засновниця проекту «Dr.Silina Школа жіночого здоров’я» розповідає, що  саме існування дуже багатьох міфів і є причиною жіночих захворювань, і саме бажання проводити серед жінок просвітницьку діяльність і спонукало ії  провести семінар.

Також під час семінару учасниці мали змогу пройти безкоштовне обстеження родимок у медпункті університету лікарем-дерматологом за допомогою надсучасного дерматоскопу, який надав бренд La Roche – Posay. Компанія представила глобальний проект – Skin Checker аби привернути увагу до профілактики раку шкіри.

Семінар  був організований з ініціативи кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут