На базі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась обласна нарада фахівців фізичного виховання закладів освіти Миколаївської області


4 вересня 2019 року на базі ЧНУ ім. Петра Могили Миколаївським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено обласну нараду, участь у якій взяли викладачі та керівники фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти районів, міст, об’єднаних територіальних громад, інтернатних закладів, методисти, спеціалісти відділів, управлінь освіти Миколаївської області.

Учасників наради привітали: начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов, ректор ЧНУ ім. Петра Могили, керівник відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки України у Миколаївській області Леонід Клименко та голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Віра Оборонько.

За підсумками проведених обласних спортивних ігор серед учнів та студентів закладів освіти Миколаївської області у 2018-2019 навчальному році проведено нагородження призерів та кращих фахівців з фізичного виховання та спорту Миколаївщини кубками, дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Після церемонії нагородження нарада продовжилась за секторами, де були визначені стратегічні напрями роботи, обговорено пропозиції та рекомендації щодо покращення стану фізичного виховання та спорту, участі учнівської молоді в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, обговорені календарні плани спортивно-масових заходів на наступний навчальний рік, визначено види спорту, терміни та місця проведення обласних спортивних ігор.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …