На базі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться розширена колегія департаменту освіти і науки облдержадміністрації

22 серпня 2019 року о 12.00 на базі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться розширена колегія департаменту освіти і науки облдержадміністрації

«Про підсумки роботи органів управління освітою та закладів освіти щодо забезпечення розвитку освіти в Миколаївській області
за 2018/2019 навчальний рік та завдання на 2019/2020 навчальний рік в контексті реалізації Концепції Нової української школи»

за участі керівництва облдержадміністрації та обласної ради.

На захід запрошуються:

• керівники структурних підрозділів облдержадміністрації;
  • заступники голів райдержадміністрацій, міських рад, ОТГ;
  • голови об’єднаних територіальних громад;
  • начальники відділів (управлінь) освіти, об’єднаних територіальних громад;
  • завідуючі районними (міськими) методичними кабінетами;
  • голови райкому (міському) профспілки працівників освіти;
  • директори шкіл інтернатів;
  • директори професійно (професійно-технічних) навчальних закладів;
  • керівники вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації;
  • керівники позашкільних навчальних закладів;
  • директори опорних шкіл;
  • директори ІРЦ.

Реєстрація учасників розпочнеться об 11.30.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році