На базі ЧНУ ім. Петра Могили стартує новий соціальний проєкт «ДОЛАЮЧИ БАР’ЄРИ»


На базі ЧНУ ім. П. Могили, громадська організація  «Майстерня добра» за підтримки грузинської будівельної компанії «AVANGARD»,  почне реалізацію соціального проєкту психологічної підтримки молоді з інвалідністю та їх родин «ДОЛАЮЧИ БАР’ЄРИ».

Проєкт стартує 31 жовтня у м. Миколаєві. Він спрямований на створення простору спілкування і розвитку для молодих людей з психофізичними особливостями розвитку та їх родин.

Проєкт передбачає:

  • зустрічі в форматі тренінгів комунікативності, щоб допомогти успішній соціалізації та підвищенню самооцінки;
  • онлайн групи підтримки та щирого спілкування для молоді в періоди карантину “червоної зони”;
  • онлайн групи підтримки для батьків або опікунів як можливість поговорити про спільні теми та почуття, покращити свій емоційний стан.

Тренінги та групи підтримки  у цьому проєкті будуть проводитися  психологами Центру соціально – психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. П. Могили.

Варто нагадати, що ЧНУ ім. Петра Могили регулярно виступає партнером при реалізації різноманітних соціальних проєктів.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …