На базі ЧНУ ім. Петра Могили пройшов круглий стіл «Інноваційний потенціал Миколаївщини»


17 вересня 2020 року на базі ЧНУ ім. Петра Могили, Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, провів круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини».

фото 1.JPG

 

Головним спікером заходу виступила Тетяна Котенко, бізнес – тренерка, експертка УКФ, кандидатка економічних наук, доцентка, керівниця національного контактного пункту Рамкової програми Європейського Союзу «Горизонт 2020» за напрямком «Малі та середні підприємства».

фото 2.JPG

 

Розпочався захід з підписання меморандуму про співпрацю ГО «Стратегія майбутнього» та Інноваційного кластера RinnoHUB.

фото 3.jpg

 

Надалі, Тетяна Котенко, презентувала умови участі в програмі «Горизонт 2020», а саме: «Можливості участі у програмі Горизонт-2020.Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інновацій: «Горизонт 2020:можливості, умови участі та успіхи України».

фото 4.JPG

 

Варто зазначити, що захід проходив у форматі питання – відповідь, тож під час круглого столу були розглянуті питання, які цікавили присутніх на заході, а саме: види діяльності, що фінансуються; інструменти фінансування для науковців; пошук цільових конкурсів; пошук партнерів; реєстрація українських підприємств на сайті ЄС; підготовка та подання пропозицій.

фото 5.jpg

 

Нагадаємо, що організація – Інноваційний кластер «RInnoHUB», на початку вересня розмістилася у приміщеннях ЧНУ імені Петра Могили. Це організація, що вже має дійсно успішні та круті стартап – проєкти та якісно реалізовані ідеї. Окрім цього RInnoHUB має досвід у реалізації різних проєктів, багато з яких відбулися – у партнерстві з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили.

Події та оголошення


жовтня
19
Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті». Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки. Умови конкурсу: Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність). Створити візитку – …

вересня
29
Безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля

Одним з плюсів теперішньої ситуації в країні є можливість працювати в ІТ дистанційно! Наразі існує тенденція збільшення вакансій у категорії JavaScript React. Завтра, 29 вересня о 19:30 відбудеться безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля на тему: …

вересня
30
Запрошуємо на День відкритих дверей до бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили

Шановні друзі! 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек   У середу 30.09.2020  запрошуємо усіх охочих на «День відкритих дверей» до нашої бібліотеки    У програмі: Майстер-клас «Як пройти в бібліотеку?..» Відкритий перегляд «Скарби нашої бібліотеки» Презентації книг та бібліотеки З …