My Heritage відкрила безкоштовний доступ до сервісу колоризування до 22 квітня


Якщо у вас на карантині є трохи вільного часу, то можна, наприклад, додати кольору на чорно-білі світлини українських повстанців.

Платформа MyHeritage до 22 квітня відкрила безкоштовний доступ до свого сервісу колоризування фото.

Цікаво що:

Один з фотографів УПА «Липкевич» відбитки негативів у підпіллі виготовляв контактним способом в темному приміщенні (розмір фото відповідав розміру негативу — 4.5 x 6 см.) Використовував фотоапарат німецької фірми Zeiss-Ikon.

На фото: зв’язкові Романа Шухевича (середина 1940-х) Ольга Ільків — «Роксоляна», «О. Звіробій» (праворуч), Ірина Козак-Савицька — «Бистра, «Лада» (друга праворуч) (світлина ГДА СБУ).

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …