7 травня 2024 року на факультеті  фізичного  виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили провели гостьову лекцію зі здобувачами вищої освіти другого – п’ятого курсу на тему: «Мозок-тіло-поведінка: сучасні підходи до поведінкового нейромоніторингу та психологічної корекції» в онлайн форматі.

Гостьову лекцію проводив Віталій Луньовий, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної і медичної психології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, провідний науковий співробітник Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, дійсний член Королівського товариства Святого Георга Патроната Британського монарха, Української академії наук, член Американської психологічної асоціації, Всесвітньої федерації ментального здоровʼя, США.