Можливості жовтня


Всеукраїнський конкурс наукових проектів на тему Голокосту для молодих дослідників

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» оголошує ІІ Всеукраїнський конкурс наукових і науково-дослідних проєктів для студентів та аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост». Конкурс покликаний підтримати талановиту молодь, яка зацікавлена в науково-дослідній роботі, та залучити її до вивчення Голокосту на території України та інших країн Східної Європи, зокрема масових розстрілів у Бабиному Яру й загалом злочинів, скоєних тоталітарними режимами.

Дедлайн: 7 жовтня

 

Конкурс із міжнародного гуманітарного права

Всеукраїнський конкурс із міжнародного гуманітарного права проходитиме в Києві з 26 по 28 листопада 2019 року. Це триденна подія, що складається з низки адвокаційних сесій між студентськими командами і вступного воркшопу за участі експертів та практиків у сфері міжнародного гуманітарного права.

Конкурс дасть учасникам змогу побути юристами-практикантами і вирішити змодельовані збройні конфлікти. Кожен юридичний факультет будь-якого українського закладу вищої освіти може номінувати для участі одну команду в складі трьох студентів-юристів.

Приз: кубок «Найкраща команда»; індивідуальний кубок «Найкращий гравець»; участь у міжнародній літній школі з міжнародного гуманітарного права; оплата реєстраційного збору та квитків в обидві сторони; набори літератури з міжнародного гуманітарного права.

Дедлайн: 7 жовтня

 

Women Photographers Grant

Грант для жінок-фотографів. Для участі потрібно надіслати один фотопроект (до 20 знімків) і його опис. Імена переможниць оголосять у листопаді 2019 року. Плата за участь – £ 18.

Приз: £ 5 000, £ 2 000 і £ 1 000 для трьох переможниць; серед додаткових призів – £ 2 000 для найкращого фотографа до 30 років, публікація трьох робіт на сайті «Vogue Italia» і соло-виставка на Verzasca Foto Festival.

Дедлайн: 10 жовтня

 

Конкурс молодих графічних дизайнерів «MTI Upgrade»

«Група компаній “МТІ”» спільно з провідними українськими креативними агенціями розпочала конкурс із розробки свого нового логотипа серед молодих графічних дизайнерів віком від 16 до 25 років. Проект «MTI Upgrade» дає змогу створити потужний кейс для свого портфоліо та увійти в історію великого бізнесу початківцям: талановитим школярам, студентам профільних факультетів і дизайнерам, які працюють.

Приз: переможець отримає грошову винагороду обсягом у 25 000 грн; також три призери зможуть пройти оплачуване місячне стажування в «Групі компаній “MTI”», а ще три отримають сертифікати на покупки в мережі магазинів «INTERTOP».

Дедлайн: 11 жовтня

 

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …