Можливості жовтня


Всеукраїнський конкурс наукових проектів на тему Голокосту для молодих дослідників

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» оголошує ІІ Всеукраїнський конкурс наукових і науково-дослідних проєктів для студентів та аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост». Конкурс покликаний підтримати талановиту молодь, яка зацікавлена в науково-дослідній роботі, та залучити її до вивчення Голокосту на території України та інших країн Східної Європи, зокрема масових розстрілів у Бабиному Яру й загалом злочинів, скоєних тоталітарними режимами.

Дедлайн: 7 жовтня

 

Конкурс із міжнародного гуманітарного права

Всеукраїнський конкурс із міжнародного гуманітарного права проходитиме в Києві з 26 по 28 листопада 2019 року. Це триденна подія, що складається з низки адвокаційних сесій між студентськими командами і вступного воркшопу за участі експертів та практиків у сфері міжнародного гуманітарного права.

Конкурс дасть учасникам змогу побути юристами-практикантами і вирішити змодельовані збройні конфлікти. Кожен юридичний факультет будь-якого українського закладу вищої освіти може номінувати для участі одну команду в складі трьох студентів-юристів.

Приз: кубок «Найкраща команда»; індивідуальний кубок «Найкращий гравець»; участь у міжнародній літній школі з міжнародного гуманітарного права; оплата реєстраційного збору та квитків в обидві сторони; набори літератури з міжнародного гуманітарного права.

Дедлайн: 7 жовтня

 

Women Photographers Grant

Грант для жінок-фотографів. Для участі потрібно надіслати один фотопроект (до 20 знімків) і його опис. Імена переможниць оголосять у листопаді 2019 року. Плата за участь – £ 18.

Приз: £ 5 000, £ 2 000 і £ 1 000 для трьох переможниць; серед додаткових призів – £ 2 000 для найкращого фотографа до 30 років, публікація трьох робіт на сайті «Vogue Italia» і соло-виставка на Verzasca Foto Festival.

Дедлайн: 10 жовтня

 

Конкурс молодих графічних дизайнерів «MTI Upgrade»

«Група компаній “МТІ”» спільно з провідними українськими креативними агенціями розпочала конкурс із розробки свого нового логотипа серед молодих графічних дизайнерів віком від 16 до 25 років. Проект «MTI Upgrade» дає змогу створити потужний кейс для свого портфоліо та увійти в історію великого бізнесу початківцям: талановитим школярам, студентам профільних факультетів і дизайнерам, які працюють.

Приз: переможець отримає грошову винагороду обсягом у 25 000 грн; також три призери зможуть пройти оплачуване місячне стажування в «Групі компаній “MTI”», а ще три отримають сертифікати на покупки в мережі магазинів «INTERTOP».

Дедлайн: 11 жовтня

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …