Можливості стажування в серпні


Стажування – це чудова можливість набратися досвіду від професіоналів своєї справи та розширити кругозір. Пропонуємо переглянути низку закордонних та українських стажувань на серпень 2019 року.

 

Blue Book Traineeship

Беріть участь у п’ятимісячному оплачуваному стажуванні. Стажисти працюватимуть у Європейській комісії та агентствах в Брюсселі, а також Люксембурзі та інших країнах ЄС. Від навичок кандидата залежить сфера стажування (конкурентного права, людських ресурсів, екологічної політики тощо). Під час стажування виплачується щомісячна стипендія. Для участі потрібно подати онлайн-заявку.

Країна: Бельгія, Люксембург та інші країни ЄС
Тривалість: 5 місяців
Дедлайн: 30 серпня

 

«PepsiCo GO» – річна програма стажування

Стажування у відділі бренд-маркетингу компанії «PepsiCo».

-Вимоги: володіти англійською мовою на рівні, не нижчому від Upper-Intermediate; мати профільну освіту; навчатися на останніх курсах або бути випускником закладу вищої освіти.

-Завдання: створення і реалізація стратегії просування брендів; взаємодія з найкращими агентствами в індустрії; активація покупців у каналах продажу; розробка, тестування і запуск нових продуктів; підготовка аналітики й рекомендацій з розвитку бізнесу. Для участі потрібно пройти реєстрацію і всі етапи відбору.

Країна: Україна
Тривалість: рік
Дедлайн: якомога швидше, початок програми – 2 вересня

 

HR-стажування в Beetroot Academy

Стажування для студентів у Beetroot Academy.

-Вимоги: володіння англійською щонайменше на рівні Upper-Intermediate, студент останніх курсів; хочеш спробувати себе в рекрутингу й пошуку талантів; любиш працювати в активному темпі та вмієш вести перемовини; хочеш розвиватись у сфері HR;

-Що ти отримаєш під час стажування: досвід; комфортний офіс IT-компанії на Подолі; безлімітну каву й смаколики, а також бранчі з командою; уроки йоги; гнучкий графік.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

 

Стажування в ООН

Глобальний договір ООН пропонує можливість постажуватися в нью-йоркському офісі. Стажисти братимуть участь у важливих конференціях, засіданнях, робити внесок в аналітичну роботу, а також в організаційну політику Організації Об’єднаних Націй. Стажування не оплачуване.

Країна: США
Тривалість: 3-6 місяців
Дедлайн: 17 серпня

 

Стажування для студентів-юристів

Стажування для студентів у юридичній компанії «VB Partners». Стажування проводять за напрямками «Білокомірцева злочинність» і «Вирішення спорів».

-Основні вимоги до кандидата: навчання на останніх курсах юридичного факультету; високий середній бал; досвід роботи/стажування – від 1 року (бажано); спеціалізація – кримінальне право, представництво інтересів у судах; грамотна усна і письмова мова; володіння англійською мовою (бажано); спрямованість на результат, проактивна позиція; навички проєктного менеджменту; високі комунікативні здібності; прагнення до самовдосконалення, стресостійкість; знання офісних програм і законодавства.

У разі успішного стажування компанія пропонує працевлаштування.

Країна: Україна
Тривалість: 3-5 місяців
Дедлайн: якомога швидше

 

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …