Можливості навчання студентів у Німеччині: зустріч з представником Університету Саарленду

Сьогодні в читальному залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч студентів з представником Університету Саарленду (Німеччина) – Олегом Бауером. На зустрічі обговорювали  можливості навчання наших студентів закордоном.

Представник Університету Саарленду розповів присутнім про умови проживання та навчання в Німеччині, а також про документи, які будуть необхідні для цього.  Поки що відбувається академічний обмін за спеціальностями економіка та філологія, тому усі охочі студенти мають нагоду провчитися  один семестр (а іноді й більше) у Європі.

Навчання у Німеччині можливе за сприяння  програми Erasmus+ та Східно-Європейського партнерства. Захід відвідало чимало зацікавлених студентів, які активно ставили питання і проявляли неабияку цікавість.

За більш детальною інформацією ви можете звернутись до Міжнародного відділу  ЧНУ ім. Петра Могили.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”