Можливості для студентів від Prometheus

Платформа Prometheus – можливість отримати багато цікавих та корисних знань!

Вчіться так, немов ви постійно відчуваєте брак своїх знань, і так, немов ви постійно боїтеся розгубити свої знання.
Конфуцій (Кун-цзи)

Самовдосконалення є однією з потреб сучасної людини. Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для кожного в Україні. Проект був заснований у 2014 році та продовжує розвиватись та поповнювати базу безкоштовних курсів корисними та цікавими темами. Окрім збільшення доступних курсів, проект Prometheus впроваджує новітні навчальні методи.

Головною метою онлайн-ресурсу є революція освіти в Україні, надання кращих курсів від провідних викладачів, університетів та організацій світу безкоштовно. Команда Prometheus працює із провідними ЗВО для впровадження технології змішаного навчання, яка позитивно вплине на розвиток України.

Окрім п’яти циклів («Аналіз даних», «Громадянська освіта», «Підготовка до ЗНО», «Підвищення кваліфікації вчителів», «Підприємництво»), портал пропонує багато корисних курсів різної тематики.

Наприклад, на початку березня на платформі розмістили курс «Основи програмування CS50» від Гарвардського університету, який вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі. Сфера ІТ-технологій невпинно розвивається, тому курс є корисним та актуальним. Охочі можуть ознайомитись з відео-лекціями, конспектами, завданнями, додатковими відеоматеріалами та семінарами від провідних фахівців галузі.

Крім того, у грудні минулого року Українці отримали доступ до курсу «Медіаграмотність для освітян», який також є актуальним, адже ми живемо у потужному інформаційному потоці, а наше завдання – не потонути у щоденному вирі. Ми маємо усвідомити та підкорити цей потік, чому й навчає курс.

Окрім вже доступних курсів, на сайті можна зайти такі, які тільки почнуть читати. Наприклад, курс «Європейська зовнішня політика: просто про складне» розпочнеться 1 жовтня 2019 року.

Prometheus надає відомості про зміст та програму курсу, викладача/авторів та відповідь на три найпоширеніші запитання: «Скільки коштує?», «Чи отримає слухач сертифікат після завершення цього курсу?» та «В який час будуть проходити заняття?».