Можливості для студентів: про стипендіальні програми та стажування за кордоном

За бажанням в університеті можна отримати не лише знання з обраного фаху, саме тут відкривається безліч можливостей. Однією з них є подорож до іншої країни в рамках стипендіальних програм або стажування.

Так, студенти 2019-2020 року можуть подати заявку на стипендіальну програму Heer Law Entrepreneurship Scholarship. Вона розрахована на студентів із підприємницьким складом розуму. Для отримання стипендії у розмірі 2 000 канадських доларів необхідно представити бізнес-план вже наявного або майбутнього бізнесу. Він повинен мати інтелектуальну власність.

Вимоги:

• маєте бути студентом 2019-2020 року;
  • необхідно мати гарну успішність та не мати проблем у ЗВО;
  • подати заявку за електронною поштою scholarship@heerlaw.com, вказати ім’я, адресу, назву університету, спеціальність та ймовірну дату випуску;
  • подати бізнес-план до 31 грудня 2019 року.

Головними критеріями оцінювання є  бізнес-ідея та бізнес-план із вказаною інтелектуальною власністю. Оголошення результатів відбудеться 31 січня 2020 року. Більш детальна інформація тут.

Ще однією можливістю виїхати за кордон є програми стажувань. Так IAESTE (International Association for the Exchange of Students for Technical Experiences), що займається поширенням міжкультурного обміну країн, що спеціалізується на науці, технологіях, інженерії та математиці. Саме за цими напрямами студенти та нещодавні випускники мають можливість стажуватись в одній із компаній в США.

Вимоги:

• не бути громадянином США;
  • бути старше 18 років;
  • їхати до США з ціллю пройти стажування, а не отримати статус іммігранта;
  • бездоганно володіти англійською мовою;
  • мати досвіт за тим напрямом, який обрали для стажування (потрібно мати відповідну роботу або освіту протягом 6 місяців до початку стажування).

Щоб стати стажером, потрібно звернутись до регіонального представництва IAESTE в Україні та отримати більше інформації про відбір. За додатковою інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті.

Всесвітньо відома компанія Apple пропонує відразу три варіанти для стажування, що оплачується. Компанія пропонує можливості, які допоможуть підняти власні ідеї на рівень вище, розвинути навички та отримати практичний досвід.

Стажування студентам бакалаврату, магістратури та аспірантури:

Зазначимо, що стажери в Apple стають важливими членами команди, навіть якщо ви будете стажуватись не так довго, все одно будете залучені до важливих проєктів та станете частиною спільноти Apple.

Зі списком можливих посад для стажування, а також вимог до них, можна ознайомитись тут.

Можливість віддаленої роботи AppleCare College Advisor:

Так, ви не поїдете за кордон, проте отримаєте чудовий досвід та можливість подальшого працевлаштування. Програма AppleCare College Advisor – техпідтримка компанії. Таким чином можна стати частиною компанії, що відповідає за технічну підтримку. Для цього буде проведений тренінг, нададуть iMac і графік роботи, спланований для комфортного навчання та роботи.

Детальніше можна дізнатись тут.

Представник Apple в кампусі:

Щоб стати представником компанії у власному університеті, потрібно бути високо мотивованим, молодим лідером. Ідеальним кандидатом вважається людина, що полюбляє планувати, виступати на презентаціях, є представником різних соціальних груп чи організацій у ЗВО, а також бажає розширити спектр власних дій. Це не просто робота під час навчання, а можливість отримати чудове резюме та досвід. Подробиці дивіться тут.

Тож годі гаяти час, не проґавте можливості!